Vánoční akce LAGUNY - VÁNOČÁK 2009

V předvánočním týdnu proběhly v jednotlivých kroužcích LAGUNY  vánoční hry a soutěže.  Velkou akcí se   stal  letošní Vánočák.

Vanocak_Laguny_2009

 

Sto deset dětí Laguny Nový Jičín se ve čtvrtek 17. prosince 2009 bavilo na krytém bazénu při hrách a soutěžích  na naši vánoční akci  s názvem Vánočák aneb Vánoce jsou tady, my si víme rady...

Netradiční  soutěže v bazénu i na suchu, které  si pro členy klubu připravili trenéři, učitelé plavecké školy a další příznivci klubu, přinesly řadu úsměvných zážitků.

Na programu byly sněhové hrátky v podobě běhu a skoků na lyžích, koulovačky, jízdě na snowboardu, bobování, sáňkování,  snowtubinng i lední hokej.

Vánočním programem děti  provázela Sněhová královna, nazdobený Vánoční stromeček jim svítil na cesty, Sněhuláčci fandili a  rozdávali  sladkosti .

Družstva dětí,  pod vedením zkušených Kapitánů, absolvovala hry na jednotlivých stanovištích a všem devíti týmům  se podařilo ulovit kapříky a postavit  sněhuláky.

Sněhová královna tak dětem povolila zapálit vánoční svíčky i prskavky a přivolat vánoce.

Vánočák Laguny se stal uzavírající akci  letošní velmi úspěšné sportovní sezóny, při které mladí sportovci ukázali, že umí nejen závodit, ale také se společně s mladšími kamarády pobavit.

 

Vanocni_akce_2009

 

Fotografie z akce najdete ve fotogalerii.